Figi Gossard VIP 19904 Fuschia

129.00

Wyczyść
Porównaj

Niepozbawione intrygi! Nasza pierwsza “sexy sustainable” bielizna z elastycznej koronki została stworzona z koronki, która zawiera 50% przędzy z recyklingu pre- i postkonsumenckiego, mającej na celu wywieranie potężnego wpływu, przyjaznej jednocześnie dla naszej planety. Różowy model Suspense to krótka bielizna damska, która posiada przezroczystą siateczkę na tyle dla odważnego wyglądu. Skompletuj go z naszym biustonoszem Suspense, aby uzupełnić komplet bielizny.

Oto jego główne cechy:

  • Elastyczna koronka wykonana z recyklingowej przędzy,
  • Miękkie elastyczne gumki i detale na paskach,
  • Krzyżujące się detale z przodu,
  • Umiarkowane zakrycie bioder.

Skład materiału: Poliamid 66%, Recyklingowany poliamid 14%, Elastan 20%. Podszewka klinu: 100% bawełna. Wyłącznie ozdoby.

Ta bielizna damska to idealne połączenie seksapilu, komfortu i dbałości o środowisko. Jej elastyczna koronka wykonana z recyklingowej przędzy nie tylko zapewnia piękny wygląd, ale również pozytywnie wpływa na naszą planetę. Miękkie elastyczne gumki i detale na paskach dodają bieliźnie wyjątkowego charakteru. Krzyżujące się detale z przodu dodają jej intrygującego uroku. Bielizna ma umiarkowane zakrycie bioder, co sprawia, że jest wygodna i jednocześnie kusząca.

Zestaw ten wykonany jest głównie z poliamidu i elastanu, a także z recyklingowanego poliamidu, co czyni go zrównoważonym wyborem. Klin bielizny wyłożony jest 100% bawełną, zapewniającą komfort noszenia. Dodatkowo, bielizna jest ozdobiona wyłącznie ekskluzywnymi elementami.

Przygotuj się na odważny wygląd i wyjątkową wygodę dzięki tej bieliźnie, która nie tylko podkreśli Twoją pewność siebie, ale również wpłynie pozytywnie na naszą planetę. Wybierz zrównoważony styl, który sprawi, że poczujesz się piękna i świadoma swojego wpływu na otoczenie!

Kolor

Różowy

Rozmiar

M, S, XS

Możesz lubić także…

Back to Top
Product has been added to your cart