Samanta Stringi Flirt C300

99.00

Wyczyść
Porównaj

Opis konstrukcji:
C300 to stringi o wysokości poniżej pępka. Majtki zmysłowo eksponują pośladki. C300 gładko przylegają do ciała, nie rolują się ani nie przecinają pośladków.

Detale:
Czas na flirt… i na bieliznę, która jest zmysłowym puszczeniem oka, dyskretnym uśmiechem i zalotnym wyznaniem wyszeptanym wprost do ucha. Nowa linia bielizny łączy klasyczną, elegancką czerń i odważną czerwień – symbol miłości, pewności siebie i… ognia. Całość podkreślają urocze czarne i czerwone serduszka, które niczym gwiazdy rozsypane na niebie tańczą w romantycznym rytmie. Nowa linia idealnie sprawdzi się na wieczorną randkę, imprezę czy sygnał do wskrzeszenia iskry namiętności w związku.

• Linia Flirt powstała z haftu wykonanego w Szwajcarii w motywie dwukolorowych serc
• Majtki po bokach mają zmysłowe, elastyczne gumki
• Z przodu ozdobna, ręcznie wykonana kokardka
• Wewnętrzna część kroczka wykonana jest w 100% z bawełny
• Materiały, z których wyprodukowano majtki posiadają certyfikat Oeko-Tex STANDARD 100®
• Wyprodukowano w Polsce, w Makowie Podhalańskim

Skład materiałowy:
Haft: 100% PE (Certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®), Tiul stabilny: 100% PA (Certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®), Tiul elastyczny: 69% PA, 31% EA (Certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®), Gumy elastyczne: 84% PA, 16% EA (Certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®), Kroczek od wewnętrznej strony: 100% CO (Certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®)

Dlaczego korzystamy z włókien syntetycznych?
Wybierając materiały do nowych kolekcji, przede wszystkim sprawdzamy czy posiadają pożądane przez nas cechy. Są to higroskopijność, czyli zdolność pochłaniania wilgoci. Elastyczność, która wpływa na komfort podczas użytkowania i na końcu trwałość materiału, czyli wytrzymałość na rozciąganie, ścieranie i pranie.

Kolor

Czarny

Rozmiar

M, S, XL

Możesz lubić także…

Back to Top
Product has been added to your cart